Danspaleizen in het Westerkwartier

  • Datum 14-07-2025

Gek op muziek? Doe mee met het Danspaleis bij jou in de buurt!

Sociaal Werk De Schans organiseert samen met Het Danspaleis dit najaar weer sprankelende Huiskamer Danspaleizen én een feestelijk groot Danspaleis. Houd je van dansen, oude muziek of gewoon een gezellige middag praten met andere inwoners? Dan nodigen we je van harte uit bij het Danspaleis.

Huiskamer Danspaleizen – Intiem en gezellig
We toveren drie buurtlocaties in september om tot gezellige muziekontmoetingsplekken waar we samen praten over de muziek van vroeger, muziek beluisteren en misschien stiekem een dansje wagen. Een heerlijk moment om samen te genieten van de mooie muziek en elkaar.
De Huiskamer Danspaleizen worden gegeven in serie van 3. Dus 3 weken achter elkaar met dezelfde groep genieten van muziek en de verhalen bij de muziek.
Deelname is gratis, let op er is maar plaats voor 12 personen per Huiskamer Danspaleis! Geef je snel op!

📍 Buurthuiskamer Aduard
🗓️ 9, 16 & 23 september
🕙 10.00 – 11.30 uur

📍 Pand 10A – Zuidhorn 
🗓️ Vrijdagen 19 & 26 september + 3 oktober
🕒 15.00 – 16.30 uur

📍 Gebied Marum – Buurtbakkie Hazelaar
🗓️ 11, 18 & 25 september
🕑 14.00 – 15.30 uur


Het grote Danspaleis – Een feestmiddag voor iedereen!
Een heerlijke dansmiddag in Leek, vol muziek uit vervlogen tijden, gezelligheid en verbinding. Trek je dansschoenen aan en vier het leven met ons mee!

📍 Vredewold, Pulvertorenstraat 1, Leek
🗓️ Donderdag 10 oktober
🕔 15.00 – 17.00 uur

🎟️ Deelname is gratis
📩 Aanmelden kan via activiteiten@sociaalwerkdeschans.nl
📞 Of bel naar 0594 - 74 56 20

We hopen je daar te zien — dans je mee?